Nationale Traploopweek 2012 - start 2 oktober
De Traploopweek 2012 van het Diabetes Fonds met ondersteuning van de Rabobank start op 2 oktober. Een ludieke manier om bewegen binnen je bedrijf te stimuleren. Doe je mee?
Het Diabetes Fonds en Rabobank organiseren de 6e Nationale Traploopweek, van 2 t/m 5 oktober 2012. Er doen alweer ruim 175 organisaties aan deze actie mee. De Traploopweek helpt medewerkers bewust de keuze voor de trap te maken en 
De aftrap is in het bestuurscentrum van Rabobank Nederland in Utrecht met een spectaculaire act van fietsacrobaat Rick Koekoek.
Eenvoudig in te passen
Tijdens de Traploopweek willen we mensen bewust maken van het feit dat bewegen eenvoudig in te passen is in ons dagelijks leven. Stimuleer je medewerkers ook om wat vaker de trap te nemen en doe mee! Schrijf vandaag nog in!
Traploopweetjes
Extra stimulans
Als werkgever kun je vitaliteit structureel en actiematig ondersteunen door de inzet van WellVit vouchers en een speciaal samengesteld actiepakket.
Gratis inschrijven en toegang tot downloads
Meld je bedrijf kosteloos aan via Traploopweek en vind hier bovendien een pakket ondersteunde visuele downloads, praktijkvoorbeelden en tips.